Nakupte ještě za 900 Kč a máte dopravu zdarma

Radíme a pomáháme

V této části našeho obchodu, kterou budeme postupně rozšiřovat, vám chceme přinášet informace a praktické rady jak na domácí procedury a zároveň pomáhat s potížemi, na které jsou naše produkty vhodné. Snažíme se, abychom vám usnadnili zorientování se v dané problematice a pomohli vám zvolit vhodné terapie a přípravky nejen pro řešení a zmírnění potíží, ale i pro vaši celkovou relaxaci.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a obraťte se na naší zákaznickou podporu.

Jak používat lubrikanty

Typů lubrikantů existuje celá řada. Každý je vhodný trošku na něco jiného, každý přináší jiné potěšení, ale i možná úskalí. Připravili jsme proto pro vás jednoduché shrnutí všeho důležitého, co byste měli vědět, než se rozhodnete pro ten svůj NATULI lubrikant.

Číst více

Zimní péče o pleť

Pokud chcete mít i v zimě krásnou pleť je třeba ji chránit, vyživovat a hydratovat a poskytnout ji vhodné přípravky pro její regeneraci. Aktivně opečovávaná pleť je před negativními vlivy mnohem více chráněná a lépe se s nimi vypořádá.

Číst více

Intimní potíže

Péče o správnou a důkladnou hygienu intimních partií je pro zdraví žen velmi důležitá. Může být (nejen) u žen také významným faktorem spokojeného sexuálního života, tedy i partnerského vztahu.

Číst více

Inhalace

Inhalace přináší úlevu a urychluje léčbu běžných infekcí. Pomocí inhalace můžeme zkrátit léčbu a snížit riziko případných komplikací (například zhoršení či přesun infekce na jiné místo v těle).

Číst více

Bahenní zábaly

Minerální bahno z Mrtvého moře je jedinečný přírodní produkt. Obsahuje nejvyšší počet minerálů ze všech přírodních zdrojů v unikátní kombinaci. S oblibou využíváno profesionály v lázeňských procedurách.

Číst více