Nakupte ještě za 900 Kč a máte dopravu zdarma

Jak používat lubrikanty

Jaký lubrikant si vybrat?

Typů lubrikantů existuje celá řada. Každý je vhodný trošku na něco jiného, každý přináší jiné potěšení, ale i možná úskalí. Připravili jsme proto pro vás jednoduché shrnutí všeho důležitého, co byste měli vědět, než se rozhodnete pro ten svůj NATULI lubrikant.

Na co jsou vodní lubrikanty?

Vodní lubrikanty jsou nejvhodnější pro klasický sex. Jsou totiž vhodné k použití s prezervativy a se všemi dostupnými hračkami. Také jsou ideální volbou pro solo-play, když není nikdo po ruce. Vodní lubrikanty mohou být i příjemně hřejivé a prokrvující, ale ne každý hřejivý lubrikant má citlivě vyvážené a přírodní prohřívací složky, které nedráždí. Proto jsme vyvinuli NATULI primal, který díky nedráždivému extraktu z chilli papriček, čínskému zázvoru a afrického pepře prohřeje, procítí, ale v rozumné míře.

Vodní lubrikanty by neměly obsahovat syntetický glycerin, parabeny a složky ropného původu, protože se poté dostávají do nejcitlivějších míst vašeho těla. Pokud ale lubrikant obsahuje aktivní a vyživující složky, tak je to vhodná cesta jak tělu dopřát ochranu před bakteriemi a před dalšími nežádoucími vlivy. NATULI sensual například obsahuje BIO kyselinu hyaluronovou, BIO aloe veru, extrakty z amerických brusinek, jojoby a další složky. Další vlastnosti, které u vodních lubrikantů chcete je nežmolkování a snadné vyprání skvrn. NATULI samozřejmě zvládá vše.

Na co jsou olejové lubrikanty?

Olejové lubrikanty jsou vhodné jak pro klasický sex, tak i pro anální sex. Olej se nevstřebává tak rychle jako voda a proto můžete být bez obav z poranění. Není příjemnější způsob jak smyslnou masáž proměnit do prozkoumávání těla nejen na povrchu. Opět je vhodné vyvarovat se chemickému složení a používat čistě přírodní oleje doplněné o vyživující složky. Olejovým lubrikantem NATULI ritual tak získáte nejen lubrikant, ale i luxusní masážní olej. Pokud si vyberete NATULI coconal, získáte krom olejového lubrikantu a masážního oleje také chutnou pochoutku, kterou můžete slízat odkud se vám bude chtít.

Olejové lubrikanty ale nepoužívejte s prezervativy - veškeré oleje totiž narušují jejich strukturu a mohlo by dojít k narušení. K hračkám jsou ale oleje vhodné a můžete tak uvolnit uzdu fantazie.

Kdy použít silikonový lubrikant?

Silikonový lubrikant je nejlepší pro anální sex. Divočejší temperament je vítaný a času máte kolik potřebujete. Silikonový lubrikant se totiž vstřebává velmi pomalu a můžete si tedy hrát tak dlouho, jak budete chtít. Je vhodný s prezervativy, ale se silikonovými hračkami buďte opatrnější. Silikon se selikonem může vyústit v narušení struktury hračky. Osvědčilo se ale, že pokud se hračky vždy po použití důkladně umyjí a osuší (důležité), tak k poškození dojít nemusí.

Snažte se vyhnout lubrikantům obsahující Cyclotetrasiloxan a Cyclopentasiloxane. Tyto složky nejsou doporučovány z důvodu ohrožujícího zdraví a životní prostředí.

Silikonový lubrikant NATULI animal je jediný lubrikant, který v řadě NATULI nemůžeme označit jako 100% přírodní. Svými jedinečnými vlastnostmi v nabídce chybět nemohl.

LUBRIKANTY