Nakupte ještě za 900 Kč a máte dopravu zdarma

Věrnostní program

Vážíme si Vaší přízně a důvěry kterou nám prokazujete

Spokojený a vracející se zákazník je pro nás největší odměnou. Proto odměňujeme i my Vás v každé objednávce něčím navíc.

S novým Věrnostním programem u nás můžete nakupovat ještě výhodněji

Registrovaní zákazníci nyní můžou využívat více výhod. Pravidla Věrnostního programu, který jsme pro vás nově připravili jsou velmi jednoduchá. Ve chvíli, kdy Vaše objednávky dovrší v součtu částky 10 000 Kč jste převedeni do výhodnější zákaznické skupiny a poté již nakupujete s VIP slevou 10% na každou vaši objednávku.

Výhody registrace:

  • Registrací v našem eshopu jste do Věrnostního programu automaticky zařazeni. Nemusíte vyplňovat žádné další formuláře
  • Nemusíte čekat na potvrzení registrace, přístup k Vašemu účtu máte okamžitě po registraci
  • Věrnostní program využíváte již od prvního nákupu
  • Informace o aktuálním souhrnu Vašich objednávek můžete sledovat ve svém zákaznickém účtu
  • Nepřijdete o akce které pro naše věrné zákazníky připravujeme

Dobré vědět: Vaše nákupy se načítají každou Vaší provedenou a uhrazenou objednávkou provedenou po přihlášení Vaším zákaznickým účtem. Uschovejte si prosím Vaše přihlašovací údaje. Do obratu se nezapočítává částka za dopravu. Kdykoli se můžete z Věrnostního programu odhlásit. 

REGISTRACE

Dárky a bonusy k Vašim objednávkám

Rádi rozdáváme radost. Ke každé objednávce Vám do Vaší zásilky přibalíme malý dárek, vzorek kosmetiky.

U nás se slevy sčítají

Slevové či promo kódy lze získávat v různých akcích které zveřejňujeme na našich stránkách, na sociálních sítích nebo zasíláme prostřednictvím newsletterů. Slevový kód můžete též obdržet ve Vaší zásilce například jako odměnu za Vaši referenci, která je pro nás vždy cennou zpětnou vazbou. Uplatňuje při nákupu v našem eshopu, a to buď se slevou v Kč nebo se slevou v daných procentech, kdy je sleva je z celkové hodnoty objednávky automaticky odečtena.

Kde se o probíhajících akcích dozvíte

Sledovat nás můžete na našem instagramu a na Facebooku.
Aby jste o žádné akce a novinky nepřišli a my Vám je mohli zaslat, u Vaší registrace je důležité ponechat souhlas se zasíláním informací na Váš e-mail.
Informace ohledně akcí, slev a novinek Vám můžeme zasílat i bez provedené registrace - postačí během Vaší objednávky povolit zasílání.

Tyto informace a podmínky jsou určené zákazníkům maloobchodu. Velkoobchodní zákazníci naleznou více informací ke svým bonusům a akcím po přihlášení, u svého uživatelského účtu.