Nakupte ještě za 900 Kč a máte dopravu zdarma

Náš příběh

Jak to vše začalo?

Již dlouhou dobu fungujeme jako rodinná firma společně a stále se doplňujeme, obohacujeme a posouváme dál. První a významný krok do světa wellness a kosmetiky byl vznik našeho masážního studia v roce 2004. Spokojení klienti přibývali, masážní péči jsme brzy rozšířili o kurzy a procedury a další relaxační techniky, nově i o léčebné terapie ve spolupráci s lázeňskými lékaři a fyzioterapeuty. Získali jsme možnost postupně odhalit i více náročné potřeby klientů zároveň spolu s možnostmi na trhu s wellness kosmetikou. A tak nějak vše začalo, nenápadně, ale s velkým nadšením.

Měli jsme jasnou představu jakou kosmetiku bychom chtěli používat a jakou cestou chceme jít. A tak vznikaly naše první receptury, podle našich představ, účinné, voňavé, synergické, pro radost.

Významnou a nejcennější devizou ve vývoji pro nás byly a nadále jsou naše osobní zkušenosti vycházející z praxe. Vybírali jsme ty nejkvalitnější a čistě přírodní složky spolu s aktivními látkami ze světových laboratoří. Kombinovali jsme účinné látky s ohledem na šetrnost k pokožce s maximální účinností. Zvolili jsme si ty nejlepší dodavatele kteří dodávají kvalitní suroviny a přitom netestují na zvířatech. Vyvíjeli jsme a testovali, ladili jsme vůně i design dokud jsme nebyli plně spokojeni.

Následně si je už v tom nejlepším a pod ochrannou známkou DERMAPRO® mohli dopřát i naši klienti. 

Zájem o naše produkty se začal zvyšovat i mezi kolegy a profesionály a dnes je používají jak salony po celé České republice, tak i mnoho předních českých lázní. Stali jsme se významným dodavatelem, kdy vyvíjíme a dodáváme moderní kosmetiku, která si získává čím dál větší oblibu i u spotřebitelů v domácí péči. Jako jedna z prvních firem jsme již v roce 2014 uvedli naši první řadu hyaluronových sér a krémů řady BIO-PHASE2, v kombinaci dvou velikostí molekul kyseliny hyaluronové pro omlazení pleti. Naše produkty získaly více jak tisíc nezávislých pozitivních referencí a postupně se rozšířila nabídka i pleťové kosmetiky.

Naše vize a hodnoty

Chceme trvale poskytovat kvalitní produkty a služby na míru potřeb našich zákazníků. Důraz klademe na maximální účinnost a šetrnost našich produktů, při vývoji upřednostňujeme zejména přírodní, organic a ekocertifikované složky a suroviny z obnovitelných zdrojů. Pro výrobu používáme pouze kvalitní suroviny a ingredience z celého světa spolu s inovativními látkami z českých a francouzských laboratoří. Nepoužíváme tolik diskutované parabeny, SLS, syntetické silikony a alergenní vůně/parfemace, nepoužíváme barviva a odmítáme látky testované na zvířatech.

Na prvním místě a středem našeho zájmu jsou naši zákazníci a obchodní partneři. Česká kvalita našich výrobků a spokojenost spotřebitelů je naší nejvyšší prioritou a zároveň odpovědí na to, že jsme se vydali správnou cestou. 

Proč děláme to co děláme? 

Žijeme kosmetikou a chceme našimi výrobky přinášet radost. Těší nás jak po dlouhé době vývoje vyjde na světlo hmatatelný výsledek našeho snažení, produkt na který jsme patřičně hrdí. Ale největší odměnou pro nás zůstává spokojený zákazník, který se rád vrací. 

Myslíme samozřejmě i na přírodu a na stopy, které zanecháváme. Snažíme se být vůči ní co nejvíce ohleduplní. Třídíme, neplýtváme a používáme takové obalové a výplňové materiály, které jsou recyklovatelné či biologicky rozložitelné a tím co nejšetrnější k životnímu prostředí. 

Co bude dál?

Stále pracujeme na něčem novém, sledujeme trendy ve světě kosmetiky a wellness péče. Testujeme, vymýšlíme receptury a kreslíme nové značky, produktové řady. Již nyní připravujeme novinky na které se s námi můžete těšit v brzké době.

Děkujeme za Vaši návštěvu u nás na eshopu a věříme, že Vám naše produkty přinesou radost.

Tým NATUREVITAL