Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek 8 - 16 hod.
Mob.: +420 7777 80 922
Záznamník: +420 469 811 811
E-mail: info@naturevital.cz

Pro profesionály
a distributory

Velkoobchodní ceny pro profesionály
a distributory. Více informací zde

Peeling

Peeling by měl být jednou ze základních součástí péče o pokožku
 

Peelingové ošetření je velmi příjemnou a účinnou procedurou

Peelingová ošetření speciálními solemi z Mrtvého moře dodávají pleti speciální péči, kterou si zaslouží.
Peeling solí Mrtvého moře pleť hluboce čistí, minerály dodávají pokožce skvělou výživu a posilují její imunitu. Při pravidelném používání se pleť vyhlazuje a zpevňuje.Kromě vyhlazujícího efektu pomáhá peelingové ošetření při celkově unavené pokožce, při nestejnoměrném zabarvení a sluncem mírně poškozené pleti, při akné či rozšířených pórech. Zbavuje jemných vrásek a omlazuje pleť. Má i významné zesvětlující účinky při pigmentových skvrnách Peelingová ošetření se používají také pro zjemnění hrubé pokožky na loktech a na nohou.
Peelingové obrušovací soli Mrtvého moře jsou formulovány tak, aby dokonale odstranily staré a odumřelé kožní buňky.
Po tomto ošetření je tak pokožka skvěle připravena jak na další přípravky které pleť regenerují a poskytnou ji hydrataci a výživu, tak i na bahenní procedury, kdy jsou účinky bahna Mrtvého moře efektivnější.
Anti-age oil peelingová sůl s kyselinou hyaluronovou a Kaviárem pro omlazení a vyhlazení pokožky navíc pomáhá s redukcí vrásek i pigmentových skvrn, zlepšuje pružnost pokožky, dodává jí rovnoměrný tón. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky.

Peelingem proti celulitidě

Pokud Vás již tyto potíže trápí, peelingem osvěžující solí Mrtvého moře Celuli problémovým či kritickým partiím velmi prospějete. Jeho aplikací dochází k rozproudění toku lymfy, zlepší se a zrychlí krevní oběh, látková výměna, odplavují se usazeniny z podkoží. Dochází k prokrvení postiženého místa a redukci tukových buněk. kdy účinné látky efektivně pronikají do problematických partií zmírňují se tak projevy celulitidy. Sůl se dokonale vstřebává, pokožka je po aplikaci peelingu revitalizovaná a hebká.

Více o celulitidě:

Celulitida je problém, který postihuje všechny ženy a dívky bez rozdílu postavy. Začíná se vytvářet již u dívek v pubertě, dále pak s přibývajícím věkem s hormonálními změnami, stresem atd. se mohou projevy zhoršovat.

Na vzniku celulitidy se podílí řada faktorů,jedním z nejdůležitějších jsou hormony progesteron a folikulin které produkují vaječníky. Pro zhoršování celulitidy jsou tak rizikovými obdobími puberta, těhotenství, klimaktérium. Celulitida má několik fází až dochází v pokročilejším stádiu ke zpomalovaní průtoku lymfy v lymfatických cestách, lépe řečeno dochází k nedokonalému odplavování toxických látek, zplodin metabolizmu, tuků z lymfatických cest. Přibývá „nabobtnávání“ tukových buněk,které jsou stlačovány ve větší hrozny a tlačí proti horní vrstvě pokožky. Pokožka připomíná kůru pomeranče, proto je často nazývána pomerančovou kůží.

V prevenci i léčbě je vhodné komplexní řešení s dodržováním hlavních zásad:

Návod na proceduru

Peeling se provádí krouživými pohyby rukou postižených či kritických míst. Peelingová sůl se roztírá po celém těle, jemně se vmasíruje do pokožky, na které se sůl rychle rozpouští a účinně vstřebává. Peeling lze provést i za pomoci lufy či masážní žínky. Při peelingu se neaplikuje na citlivé oblasti (prsa, genitálie), na otevřené ranky. Při drhnutí solí se vyhýbejte mateřským znaménkům a pihám.