Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek 8 - 16 hod.
Mob.: +420 7777 80 922
Záznamník: +420 469 811 811
E-mail: info@naturevital.cz

Pro profesionály
a distributory

Velkoobchodní ceny pro profesionály
a distributory. Více informací zde

O nás

Vítáme vás na stránkách společnosti NATUREVITAL s.r.o.

Jsme českým výrobcem wellness přípravků a kosmetiky značek DERMAPRO®, BIO-PHASE2® a PERICIL®.
Na trh jsme vstoupili jako rodinná firma již v roce 2008. Ve spolupráci s předními lázněmi jsme vyvinuli speciální procedury s produkty Mrtvého moře. V této oblasti jsme poskytovali poradenství, poskytovali jsme masážní a kosmetické služby, pořádali jsme kurzy pro profesionály a získali jsme mnoho spokojených klientů. Se záměrem naši nabídku obohatit a rozšířit o zajímavé ozdravné produkty pro wellness péči a relaxaci jsme v roce 2013 vstoupili s novými výrobky na český trh a to již jako společnost s ručením omezeným.
Naše nová cesta nebyla mnohdy lehká a jednoduchá, ale o to více nás těší spokojené reference našich zákazníků, které jsou pro nás potvrzením a odpovědí, že jsme zvolili správně. 

PŘINÁŠÍME VÁM ORIGINÁLNÍ PRODUKTY PRO KRÁSU A ZDRAVÍ

Nabízíme široký sortiment masážních přípravků, kosmetiky a wellness produktů pro domácí lázně a ozdravné procedury.  Masážní oleje s vysokým podílem esencí, mandlového oleje, BIO jojobového oleje lisovaného za studena, masážní oleje s bambuckým máslem či exkluzivními esencemi.Masážní krémy z řady PERICIL®. Tyto speciální tělové masážní krémy jsou používány profesionály v mnoha lázeňských zařízeních,a lze je nyní zakoupit i v lékárnách. Masážní tělový krém PERICIL Activ efektivně "nahradil" krém Perilacin. Sůl a bahno Mrtvého moře z Jordánska bohaté na minerály pro domáví SPA zábaly a koupele. Pleťové oleje skvěle pečující o pleť, se vzácnými esencemi a krásnými vůněmi, kvalitní o kosmetika řady BIO-PHASE2® s kyselinou hyaluronovou a dalšími anti-age látkami proti vráskám a stárnutí pleti. Ověřené a ženami oblíbené produkty pro řešení gynekologických potíží řady DERMAPRO® GYNE. I tyto produkty jsou dostupné v českých lékárnách.
 

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME NEJVÍCE?

Největší důraz u vývoje či inovace produktů je kladen na složení, výběr surovin a na technologii zpracování. 
Vyvíjíme receptury bohaté na přírodní složení ve kterých cíleně spojujeme tradiční suroviny s moderními látkami a s novými objevy v oblasti wellness a anti-aging kosmetiky. 
S pečlivým výběrem využíváme terapeutický potenciál přírodních bohatství,rostlinných a esenciálních olejů a extraktů se speciálními anti-age ingrediencemi jako je například kyselina hyaluronová, kdy pro účinnost přípravků pro omlazující péči kombinujeme v recepturách různé velikosti molekul.  Výsledkem jsou tak přípravky s vysokým podílem přírodních aktivních látek.
Nabízíme extra šetrné řady výrobků bez obsahu konzervantů, parfemace a barviv. 
Naše přípravky nejsou testovány na zvířatech.


JSME TU PRO VÁS

Dodáváme poctivou kosmetiku vysoké kvality přičemž věnujeme maximální úsilí pro spokojenost našich zákazníků. Jelikož reagujeme na vaše potřeby, podněty i přání snažíme se naše služby stále zlepšovat a náš sortiment neustále rozšiřujeme. Vyvíjíme tak anebo inovujeme receptury kdy garantujeme deklarovaný obsah účinných látek při zachování té nejlepší ceny.
Již nyní pro vás připravujeme nové produkty, na které se s námi můžete těšit 

PROFESIONÁLNÍ ZÁKAZNICKÁ PÉČE

Vaše požadavky a dotazy se snažíme řešit v co nejkratší době a k vaší spokojenosti. Pro rychlé vyřízení vašeho požadavku nás můžete každý pracovní den kontaktovat na naší Zákaznické lince (+420 7777 80 922). Na této lince vám rádi pomůžeme a poradíme. Uvítáme i vaše názory, připomínky, či podněty, s kterými se na nás můžete kdykoli obrátit.