Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek 8 - 16 hod.
Mob.: +420 7777 80 922
Záznamník: +420 469 811 811
E-mail: info@naturevital.cz

Pro profesionály
a distributory

Velkoobchodní ceny pro profesionály
a distributory. Více informací zde

Kurzy a semináře

POŘÁDÁME INDIVIDUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

Pro maséry a profesionály ze SPA a wellness zařízení nabízíme kurzy a semináře s profesionální výukou zkušených lektorů, s výhodnými podmínkami. 

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům

Termíny kurzů jsou individuální a lze je domluvit na základě požadavků klienta. Před zahájením kurzu zájemci obdrží včas potřebné informace a dispozice.

Účastníci obdrží certifikát/osvědčení o absolvování semináře či kurzu, s možností zakoupení špičkové wellness kosmetiky a produktů Mrtvého moře za výhodné velkoobchodní ceny. Pro kvalitní masáže, péči o pleť i tělo a pro balneo procedury nabízíme masážní a pleťové oleje DERMAPRO, masážní tělové krémy řady PERICIL®. Pro balneo procedury peelingové sole, speciální koupelové sole a léčivé bahno Mrtvého moře mySea®
 

Kurz Bahenní zábaly  (pro maséry, kosmetičky a pedikérky) připravujeme.  Bližší informace budou včas zveřejněny.

Zajistíme v případě zájmu základní masérský rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

Zájemcům zprostředkujeme akreditovaný kurz u našeho partnera v masérské škole s kvalitní výukou. Akreditace MŠMT ČR (schváleno pod č.j. 109/2012 - 50 - R) splňuje všechny požadavky živnostenského zákona. S možností zakoupení i masážních lehátek, stoliček a dalšího vybavení pro maséry.

V případě zájmu nebo s Vašimi dotazy nás prosím kontaktujte.
Nezastihli jste nás? Pokud jsme Vám ihned nezvedli telefon, omlouváme se, ale je to tím že se věnujeme jinému zákazníkovi. Můžete pro Vaše dotazy a požadavky též využít záznamník s nepřetržitým provozem: +420 469 811 811.  Ozveme se Vám co nejdříve zpět.